Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Комплет возови со шини и масичка (Hape Е3766)

  Бренд: Hape
  Луксузен комплет од 70 делови и локомотива што се движи на батерии.
  Шифра: 6943478030381
  Достапност: На залиха
  ден 9.490,00
  ден 8.060,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Железнички комплет од 70 делови и локомотива што се движи на батерии.

  Доаѓа во дрвена кутија со илустрирана површина, на којашто се претставени паркови, планини, езера и град, за низ нив да поминуваат шините. Таа е направена од два дела коишто можат да се подигнат, за деловите од комплетот полесно да можат да се складираат во масичката.

  Содржи возови, камиони и шини. Локомотивата работи на 2 AA батерии коишто не се вклучени во комплетот.

  Внимание! Наменето за деца над 3 години. Замената на батериите да ја прави исклучиво возрасен.

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

  Димензии: 91cmx78,9cmx40,3cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 97 x 97 x 37.01 cm
  Возраст 3г+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *