Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Количка со дрвени коцки со букви и сметало

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217353797
  Достапност: Нема на залиха
  ден 4.490,00
  ден 4.041,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  За првите чекори на детето. Количка со сметало и со 30 коцки со големи, мали букви и со бројки.

  Димензии на коцките: 45 x 45 x 45 mm.

  Спецификации на производот
  Димензии 43.5 x 35 x 41 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-4 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  За првите чекори на детето. Количка со сметало и со 30 коцки со големи, мали букви и со бројки.

  Димензии на коцките: 45 x 45 x 45 mm.

  Спецификации на производот
  Димензии 43.5 x 35 x 41 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-4 г.