Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Количка CRAZY DOGGY

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217359959
  Достапност: На залиха
  ден 3.490,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Возете ги своите играчки насекаде во оваа прекрасна количка. Гумените прстени на тркалцата не оставаат траги на подот и го прават движењето на оваа количка многу тивко.

  Спецификации на производот
  Димензии 49 x 31 x 45.5 cm
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Возраст 1-4 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Возете ги своите играчки насекаде во оваа прекрасна количка. Гумените прстени на тркалцата не оставаат траги на подот и го прават движењето на оваа количка многу тивко.

  Спецификации на производот
  Димензии 49 x 31 x 45.5 cm
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Возраст 1-4 г.