Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кенгур - NATIONAL GEOGRAPHIC

  Бренд: National Geographic
  Шифра: 8004332707073
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Нозете на кенгурите не можат да се движат независно едната од другата, така што тие мора да скокаат насекаде. Можат да
  достигнат брзина над 56 километри на час и повеќе од седум метри висина на еден скок.

  Димензии: 30cm

  Спецификации на производот
  Димензии 30 cm
  Возраст 0+
  Материјал Текстил
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *