Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Јајце од коешто се изведува Тираносаурус

  Бренд: Keycraft
  Шифра: 5037832305862
  Достапност: На залиха
  ден 390,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Диносаурус којшто се изведува од јајце. Ставете го јајцето во сад вода и гледајте како диносаурусот излегува од јајцето и расте во тек на неколку дена.

  Целосно време на изведување: 72 часа. Диносаурусот може да порасне и до 16 см.

  Спецификации на производот
  Димензии Јајце 15см / 15 cm egg
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Диносаурус којшто се изведува од јајце. Ставете го јајцето во сад вода и гледајте како диносаурусот излегува од јајцето и расте во тек на неколку дена.

  Целосно време на изведување: 72 часа. Диносаурусот може да порасне и до 16 см.

  Спецификации на производот
  Димензии Јајце 15см / 15 cm egg