Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчка за удирање со чеканче - Goki

  Брендови: Goki , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4013594585811
  ден 930,00
  ден 837,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа играчка ќе ги држи децата зафатени со часови. Вклучува цврст дрвен чекан со кој парчињата се удираат надолу, а потоа едноставно свртете ја од другата страна и забавата може да продолжи! Светлите бои го задржуваат вниманието на детето и помагаат развојот на концентрацијата и на координацијата меѓу рацете и очите.

  Спецификации на производот
  Димензии 21 x 8.8 x 8.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа играчка ќе ги држи децата зафатени со часови. Вклучува цврст дрвен чекан со кој парчињата се удираат надолу, а потоа едноставно свртете ја од другата страна и забавата може да продолжи! Светлите бои го задржуваат вниманието на детето и помагаат развојот на концентрацијата и на координацијата меѓу рацете и очите.

  Спецификации на производот
  Димензии 21 x 8.8 x 8.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2+