Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчка за бебиња - Виножито - Heimess

  Бренд: Heimess
  Шифра: 4011534661045
  Достапност: На залиха
  ден 4.790,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Играчка со активности за бебиња - Виножито. Го поттикнува психомоторниот развој, развојот на видот и на чувството за простор.

  Играчките за рана возраст HEIMESS веќе 50 години се изработуваат рачно и од висококвалитетно дрво.

  Димензии: 67 x 50 x 57 cm.

   

  Произведено во Германија.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Играчка со активности за бебиња - Виножито. Го поттикнува психомоторниот развој, развојот на видот и на чувството за простор.

  Играчките за рана возраст HEIMESS веќе 50 години се изработуваат рачно и од висококвалитетно дрво.

  Димензии: 67 x 50 x 57 cm.

   

  Произведено во Германија.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво