Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчка со спирали - Зајачето и пријателите - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217382544
  Достапност: На залиха
  ден 1.890,00
  ден 1.701,00
  i h

  Оваа атрактивна играчка за ран развој, ќе им помогне на децата да ја развијат концентрацијата и фините моторички вештини додека се забавуваат. Направена е од 3 спирали со дрвени делчиња во форми на зајаче, буф, желка и облак, коишто детето може да ги лизга низ планината. Детето ќе ужива ставајќи ги двете морковчиња на нивното место и ќе ја вежба вештината на рацете спојувајќи ги двете половини од доматот.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Возраст 18-36m
  Димензии 28.5 x 20 x 19 cm (11.2 x 7.9 x 7.5")
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа атрактивна играчка за ран развој, ќе им помогне на децата да ја развијат концентрацијата и фините моторички вештини додека се забавуваат. Направена е од 3 спирали со дрвени делчиња во форми на зајаче, буф, желка и облак, коишто детето може да ги лизга низ планината. Детето ќе ужива ставајќи ги двете морковчиња на нивното место и ќе ја вежба вештината на рацете спојувајќи ги двете половини од доматот.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Возраст 18-36m
  Димензии 28.5 x 20 x 19 cm (11.2 x 7.9 x 7.5")