Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчка од дрво ТРАКТОРОТ НА РОЗАЛИ - Lilliputiens

  Бренд: Lilliputiens
  Играчка од дрво со текстилни додатоци.
  Шифра: 5414834832334
  Достапност: На залиха
  ден 2.260,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Кравата Розали превезува 2 прасиња во својот трактор за да ги врати во дворот. Додека свињите радосно се буричкаат во калта, Розали оди да работи во полето.

  Со овој трактор и со неговите патници, вашето дете ќе измислува најлуди авантури.

  Го поттикнува развојот на следните вештини:

  Моторичкиот развој, љубопитноста и фантазијата.

   

  Соодветна за возраст: 2 години и понатаму 

   

  Димензии: 25x13.5x14 cm.

  Материјал: Дрво (бука), неопрен.

  Одржување: Се чисти со мокра крпа без користење на силни детергенти и редства за дезинфекција.

   

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *