Search
English
All Categories
  Menu Close

  Hape Park and Go Garage

  Manufacturer: Hape
  Car Ramp with Four Parking Levels, 2 Toy Cars, 1 Toy Helicopter, a Lift and Fueling Station
  SKU: 6943478004245
  Availability: In stock
  ден 4.360,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Забрзаните возачи ќе влегуваат и излегуваат од сите правци, во оваа катна гаража со четири нивоа за паркирање.

  Направена е од дрво. Комплетот содржи и две колички, хеликоптер, бензинска пумпа и лифт.

  Лесно се комбинира со други играчки и поттикнува групна и креативна игра.

  Се препорачува за возраст од 3 години и понатаму.

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

   

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *