Search
English
All Categories
  Menu Close

  Hape Gearhead Stunt Garage Wooden High Rise Car Parking Lot

  Manufacturer: Hape
  За возраст од 3 години и понатаму │ Луксузна катна гаража со разновидни креативни функции за возбудлива тркачка акција и за многу часови игра ● Ги поттикнува љубопитноста и фантазијата и инспирира креативна игра ● Содржи 2 автомобили, лифт и променливи акробатски рампи
  SKU: 6943478034679
  Availability: In stock
  ден 5.890,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  ● Брзите возила и суперавтомобилите заслужуваат само најкул гаража. Комплетот вклучува два автомобили за играње.
  ● Оваа луксузна гаража доаѓа со лифт за кревање на колите до посакуваното ниво! Ставете ги вашите автомобили во лифтот и свртете го копчето за да ги однесете до горните нивоа, или повторно да се вратите надолу - ако не им се допаѓа да се спуштат по неверојатните рампи.
  ● Гаражата е опремена со две каскадерски патеки. Испратете ги вашите возила да итаат по спиралната рампа, или пркосете ѝ на гравитацијата со патека од 360° што може да се трансформира во рампа за лансирање!
  ● Оваа неверојатната гаража ќе ја инспирира фантазијата и ќе ги поттикнува креативните способности на вашето дете за измислување и раскажување приказни. Гаражата е дизајнирана да симулира ситуации од реалниот живот, со услуги кои се избираат со вртење на копчето, и места за полнење на електричните автомобили.
  ● Комплетот е направен од квалитетна дрвена конструкција, што го прави безбеден и доволно цврст за да трае многу години.

   

  Материјал: Дрво и пластика

  Димензии на производот: 42.4 x 40 x 59 cm

  Тежина: 5,5 кг.

  Потребно е склопување од возрасен.

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *