Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Гитара Конфети - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217375980
  Достапност: На залиха
  ден 2.390,00
  ден 2.151,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Гитара со 6 метални жици.

  "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 64 x 22 x 6.3 cm (25.2 x 8.7 x 2.5")
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Гитара со 6 метални жици.

  "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 64 x 22 x 6.3 cm (25.2 x 8.7 x 2.5")
  Возраст 3-8 г.