Search
English
All Categories
  Menu Close

  Rhino to dress

  Manufacturer: Lilliputiens
  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на видот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  SKU: 5414834831351
  Availability: In stock
  ден 2.590,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Жирафата Зиа многу сака да се дотерува. Помогнете ѝ да ја откопча јакната со патент, вежбајте како да го закопчате ременот и врзете ги панделките на нејзините чорапи. Ушите на Зиа се вклопуваат низ дупките на капата.

  Ја стимулира фината моторика и е почетна средба со облекувањето и соблекувањето.

   

  Димензии: 47x15x12 cm

  Одржување: Може да се пере во машина на 30°.

  Материјал: полиестер

   

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *