Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Fruit with velcro

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594515979
  Достапност: На залиха
  ден 1.090,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Handling knives takes some learning …Velcro dots hold the fruit together – one strong, bold cut and the strawberry is halved. The Velcro dots are durable and the six wooden fruits can take a lot of children's snipping. Pineapple H= 7,3 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Handling knives takes some learning …Velcro dots hold the fruit together – one strong, bold cut and the strawberry is halved. The Velcro dots are durable and the six wooden fruits can take a lot of children's snipping. Pineapple H= 7,3 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+