Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена патека со топки и ксилофон

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594538046
  Достапност: На залиха
  ден 4.760,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Фасцинацијата од тркалањето на топката никогаш не престанува да изненадува. Шесте ксилофонски плочки ја прават ова играчка направена од цврсто дрво уште поатрактивна за играње.

  Димензии: 56 x 7 x 48.5 cm

  Број на парчиња: 4

  Материјал: Дрво, метал

  Соодветно за возраст: 2г+

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Возраст 2г+
  Димензии 56 x 7 x 48.5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Фасцинацијата од тркалањето на топката никогаш не престанува да изненадува. Шесте ксилофонски плочки ја прават ова играчка направена од цврсто дрво уште поатрактивна за играње.

  Димензии: 56 x 7 x 48.5 cm

  Број на парчиња: 4

  Материјал: Дрво, метал

  Соодветно за возраст: 2г+

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Возраст 2г+
  Димензии 56 x 7 x 48.5 cm