Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена масичка за пеглање - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365028
  Достапност: На залиха
  ден 3.390,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Купот испрана облека продолжува да расте! Брзо - подгответе ја масата за пеглање!

  Оваа прекрасна мала дрвена масичка за пеглање е совршена за измазнување на облеката на куклите. Дизајнирана е да им овозможи на децата на возраст од 3 до 8 години да се преправаат дека им помагаат на возрасните во нивните домашни работи. Висината на масата е прилагодлива, за да им одговара на вашите деца (49,5-55,5 см) и може да се преклопи за полесно складирање. Надворешната страна од масата има лизгачка полица - можете да ја ставите пеглата на полицата, додека ја виткате малата облека. Ногарките на оваа играчка се со изглед на прекрасно, природно дрво, додека таблата е украсена со сиви, зелени и жолти мотиви. Комплетот содржи дрвена пегла (со копче што го прави звук) и 3 закачалки, така што ќе имате сè што ви треба за совршено пеглање!

  Димензии 59,5 x 25 x 55,5 cm

  Сертифицирана FSC® (направена од дрво од одржливо управувани шуми).

  Спецификации на производот
  Возраст 3г+ Внимание! Не е соодветно за деца помали од 3 години
  Материјал Дрво
  Димензии 59,5 x 25 x 55,5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Купот испрана облека продолжува да расте! Брзо - подгответе ја масата за пеглање!

  Оваа прекрасна мала дрвена масичка за пеглање е совршена за измазнување на облеката на куклите. Дизајнирана е да им овозможи на децата на возраст од 3 до 8 години да се преправаат дека им помагаат на возрасните во нивните домашни работи. Висината на масата е прилагодлива, за да им одговара на вашите деца (49,5-55,5 см) и може да се преклопи за полесно складирање. Надворешната страна од масата има лизгачка полица - можете да ја ставите пеглата на полицата, додека ја виткате малата облека. Ногарките на оваа играчка се со изглед на прекрасно, природно дрво, додека таблата е украсена со сиви, зелени и жолти мотиви. Комплетот содржи дрвена пегла (со копче што го прави звук) и 3 закачалки, така што ќе имате сè што ви треба за совршено пеглање!

  Димензии 59,5 x 25 x 55,5 cm

  Сертифицирана FSC® (направена од дрво од одржливо управувани шуми).

  Спецификации на производот
  Возраст 3г+ Внимание! Не е соодветно за деца помали од 3 години
  Материјал Дрво
  Димензии 59,5 x 25 x 55,5 cm