Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217396503
  Достапност: На залиха
  ден 5.890,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Со оваа дрвена маса со 2 столчиња во меки бои, децата можат да цртаат и играат бесконечно. Столчињата се прилагодени на големината на децата над 3 години. Во центарот на масичката има отвор за држач за моливи, бои и пенкала.

  Отстранливиот држач за моливи е дел од комплетот. Моливи не се вклучени.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 60 x 60 x 47 cm
  Возраст 3-6 г
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *