Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена количка со коцки (Букви, бои, форми)

  Бренд: Ever Earth
  Со помош на триесетте шарени коцки, децата ќе можат да ги научат буквите од англиската азбука, формите, боите, нови зборчиња, броевите и уште многу други нешта.
  Шифра: 6923619437217
  Достапност: На залиха
  ден 4.790,00
  ден 4.390,00
  ден 3.951,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа повеќефункционална играчка, ќе ги направи првите чекори на вашето дете особено забавни, а со помош на триесетте шарени коцки ќе можат да ги научат буквите од англиската азбука, формите, боите, нови зборчиња, броевите и уште многу други нешта.

  Оваа модерна играчка овозможува многу часови креативност и забава.

   

  Сите EverEarth дрвени играчки се 100% произведени од бука чиешто потекло е потврдено од FSC (Forest Stewardship Council) и сите се тестирани според строгите европски стандарди за контрола на квалитетот EN71, така што тие се трајни и безбедни за игра. EverEarth е приврзан кон важноста да се користат исклучиво одржливи извори, бои на водена база и пакувања од рециклирани материјали, произведени со висок квалитет.

  Спецификации на производот
  Димензии 68.6 x 99.1 x 109.2 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18m+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа повеќефункционална играчка, ќе ги направи првите чекори на вашето дете особено забавни, а со помош на триесетте шарени коцки ќе можат да ги научат буквите од англиската азбука, формите, боите, нови зборчиња, броевите и уште многу други нешта.

  Оваа модерна играчка овозможува многу часови креативност и забава.

   

  Сите EverEarth дрвени играчки се 100% произведени од бука чиешто потекло е потврдено од FSC (Forest Stewardship Council) и сите се тестирани според строгите европски стандарди за контрола на квалитетот EN71, така што тие се трајни и безбедни за игра. EverEarth е приврзан кон важноста да се користат исклучиво одржливи извори, бои на водена база и пакувања од рециклирани материјали, произведени со висок квалитет.

  Спецификации на производот
  Димензии 68.6 x 99.1 x 109.2 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18m+