Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена количка - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: J08051
  Достапност: На залиха
  ден 8.900,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Идните возачи ќе го сакаат овој прекрасен дрвен автомобил со метален волан. Тивките тркала ќе му овозможат на вашиот мал возач да управува со автомобилот како професионалец. Со дискретните линии и елегантен дизајн, ова дрвено возило совршено ќе се вклопи во детската соба ... Додека истовремено ги маѓепсува родителите!

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 65,8 x 32,5 x 38 cm
  Возраст 2-5 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Идните возачи ќе го сакаат овој прекрасен дрвен автомобил со метален волан. Тивките тркала ќе му овозможат на вашиот мал возач да управува со автомобилот како професионалец. Со дискретните линии и елегантен дизајн, ова дрвено возило совршено ќе се вклопи во детската соба ... Додека истовремено ги маѓепсува родителите!

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 65,8 x 32,5 x 38 cm
  Возраст 2-5 г.