Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвен комплет со музички играчки - Hape

  Бренд: Hape
  Шифра: 6943478019027
  Достапност: На залиха
  ден 1.890,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Вашето дете ќе може да прави прекрасна музика и да ги истражува звуците и ритамот. Овој иновативен комплет од Hape содржи 5 коцки коишто претставуваат различни музички инструменти: ксилофон, барабан, чинела, тропалка и стругало.

  Детето може да си ги распоредува коцките по сопствена желба.

  Играњето со оваа играчка ја стимулира фината моторика и ги развива слухот и музикалноста.

  Содржи 5 коцки - музички инструменти и палка за свирење.

   

  Наменета е за возраст од 18 месеци и понатаму.

   

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создаваат играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *