Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Црвено пијано - Конфети - Janod

  Бренд: Janod
  Повторно во продажба од 10.02.2021 г.
  Шифра: 3700217376222
  Достапност: На залиха
  ден 3.890,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дрвено пијано со 18 клавиши, ќе ги воодушеви децата и ќе ги воведе во радоста на свирењето на овој прекрасен инструмент. Ова пијано е совршено прилагодено на малите музичари.

  "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 3-8 г.
  Димензии 32.5 x 24.5 x 29 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дрвено пијано со 18 клавиши, ќе ги воодушеви децата и ќе ги воведе во радоста на свирењето на овој прекрасен инструмент. Ова пијано е совршено прилагодено на малите музичари.

  "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 3-8 г.
  Димензии 32.5 x 24.5 x 29 cm