Search
English
All Categories
  Menu Close

  Bullyland 13446 Walt Disney Frozen Elsa, Anna and Olaf Figurines

  Manufacturer: BULLYLAND
  SKU: 4007176134467
  Availability: Out of stock
  ден 1.430,00
  i h
  Delivery date: 1-3 Working days

   

  Димензии на производот: 19 x 6.5 x 14.5 cm

  ● ● ●

  Децата не сакаат ништо повеќе од играње. Нивната жед за откривање ги прави вистински раскажувачи. Со помош на нивниот креативен инстинкт за игра, тие поминуваат низ различни развојни фази, дознаваат повеќе за заедништвото, нивните силни страни и нивните способности.

  Детската фантазија ги пишува најубавите приказни, а со играчките BULLYLAND тие можат да појдат на сафари со лавови, да танцуваат со принцезите во замокот или да ги скротат змејовите со самовилска прашина.

  Квалиетно изработени и рачно насликани, играчките BULLYLAND нудат неограничена разновидност за бескрајна игра и забава!

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *