Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Булдожер - Goki

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594559669
  Достапност: На залиха
  ден 1.690,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Направен од дрво и со тркала од вистинска гума.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 2+
  Димензии 21 x 9.5 x 12 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Направен од дрво и со тркала од вистинска гума.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 2+
  Димензии 21 x 9.5 x 12 cm