Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Баланс велосипед од магнезиум СИНО-ПОРТОКАЛОВ - Hape

  Бренд: Hape
  Подигнете ги вашите велосипедски авантури на ново, повозбудливо ниво, со овој неверојатен баланс велосипед!
  Шифра: 6943478034198
  Достапност: Нема на залиха
  ден 6.190,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Рамот е направен од магнезиум, што го прави велосипедот издржлив и многу лесен (тежи само 3,5 кг.) и со вградена рачка за носење.

  Седиштето и кормилото се прилагодливи.

  Гмите се од PU што ги прави меки и флексибилни, но и многу издражливи.

  Лесен за составување: се склопува од само 4 делови со 2 штрафчиња.

  Соодветен е за возраст од 3-6 години.

  Димензии: 85 x 56 cm.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *