Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Баланс велосипед минт - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217332433
  Достапност: На залиха
  ден 5.790,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е 32 до 36,5 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

  Потребно е склопување.

  Информативен лист.

  Спецификации на производот
  Димензии 77 x 33.5 x 51 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-5 г
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е 32 до 36,5 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

  Потребно е склопување.

  Информативен лист.

  Спецификации на производот
  Димензии 77 x 33.5 x 51 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-5 г