Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Баланс велосипед - DELUXE - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: J03281
  Достапност: На залиха
  ден 7.890,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Прекрасен баланс велосипед направен од дрво и метал. 

  Баланс велосипедите им помагаат на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е од 40 до 46 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

  Потребно е склопување.

  Препорачана возраст: 3-6 години.

  Спецификации на производот
  Димензии 87 x 40 x 55 cm (34.3 x 15.7 x 21.7")
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Прекрасен баланс велосипед направен од дрво и метал. 

  Баланс велосипедите им помагаат на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е од 40 до 46 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

  Потребно е склопување.

  Препорачана возраст: 3-6 години.

  Спецификации на производот
  Димензии 87 x 40 x 55 cm (34.3 x 15.7 x 21.7")
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal