Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Austin FX London Taxi, die-cast, 1:24, L= 19 cm

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594122306
  Достапност: На залиха
  ден 1.100,00
  ден 990,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  The famous cabs of London for your home.With free wheel

  Спецификации на производот
  Димензии 19 x 7 x 7 cm, 1:24
  Материјал Метал
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  The famous cabs of London for your home.With free wheel

  Спецификации на производот
  Димензии 19 x 7 x 7 cm, 1:24
  Материјал Метал
  Возраст 3+