Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  40 дрвени коцки со букви и бројки.

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380779
  Достапност: На залиха
  ден 1.650,00
  ден 1.485,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  40 дрвени коцки со букви и бројки за учење на абецедата и бројките од 1 до 10. Обоени се со природни бои. Децата можат да си играат на подлогата со димензии 60 x 60 cm, којашто со превиткување може да се претвори во корпа за чување на коцките.

  Димензии на коцките: 3,5 x 3,5 x 3,5 cm.

   

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 20 x 20 x 20 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2-6 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  40 дрвени коцки со букви и бројки за учење на абецедата и бројките од 1 до 10. Обоени се со природни бои. Децата можат да си играат на подлогата со димензии 60 x 60 cm, којашто со превиткување може да се претвори во корпа за чување на коцките.

  Димензии на коцките: 3,5 x 3,5 x 3,5 cm.

   

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 20 x 20 x 20 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2-6 г.