Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  120 Блокчиња од дрво во различни форми и бои - Kubix

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380762
  Достапност: На залиха
  ден 1.990,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  120 дрвени блокчиња бојадисани со боја на водена основа, за да се изгради свет полн со бои. Нуди голем број можности за амбициозните архитекти: градови, кули, пејзажи. Децата можат да играат на подлогата за играње (75 x 75 cm), којашто исто така служи и за чување и транспорт на блокчињата (подлогата може да биде превиткана и благодарение на лепливата трака да се претвори во корпа). Димензии на блокчињата: 3 x 3 x 3 cm. Димензии на корпата (25 x 25 x 25 cm).

  Блокчињата се изработени од црешово дрво, а корпата од PVC.

  Спецификации на производот
  Димензии 25 x 25 x 25 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2-6 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  120 дрвени блокчиња бојадисани со боја на водена основа, за да се изгради свет полн со бои. Нуди голем број можности за амбициозните архитекти: градови, кули, пејзажи. Децата можат да играат на подлогата за играње (75 x 75 cm), којашто исто така служи и за чување и транспорт на блокчињата (подлогата може да биде превиткана и благодарение на лепливата трака да се претвори во корпа). Димензии на блокчињата: 3 x 3 x 3 cm. Димензии на корпата (25 x 25 x 25 cm).

  Блокчињата се изработени од црешово дрво, а корпата од PVC.

  Спецификации на производот
  Димензии 25 x 25 x 25 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2-6 г.