Search
English
All Categories
  Menu Close

  106 Piece Pastel Ball Run Pack

  Manufacturer: Connetix
  За возраст од 3 години и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  SKU: 632726337414
  Availability: In stock
  ден 6.990,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА ОД 1 НОЕМВРИ 2022 Г.

  Магнетните плочки Connetix поттикнуваат неограничена креативна игра. Лесно се комбинираат со други играчки и стимулираат играње во група, со што го поттикнуваат развојот на социјалните вештини, фантазијата и учењето низ игра.

  Овој комплет од 106 парчиња е разновидност од бои и форми.

  Содржи:

  ● 48 x Квадратни плочки за поврзување на цевките
  ● 8 x Дрвени топки
  ● 2 x Цевки во форма на буквата Y
  ● 2 x Долги скали
  ● 2 x Цевки во форма на буквата S
  ● 8 x Цевки во форма на буквата U
  ● 8 x Цевки - лизгалки
  ● 12 x Правоаголни цевки
  ● 6 x Долги прави цевки
  ● 8 x Кратки прави цевки
  ● 2 x Чинии
   

  Ве молиме имајте предвид дека овој пакет не вклучува стандардни плочки.

  Сите плочки се направени од нетоксича ABS пластика којашто не содржи бисфенол и фталати.

  Плочките се цврсто запечатени и се потполно безбедни.

  Уникатниот дизајн овозможува Connetix да бидат цврсти, додека истовремено нудат прекрасни јасни прекршувања на светлината.
  Connetix се компатибилни со другите водечки брендови.

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *