Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сафари - Сложувалка со дршки

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 57498
  Достапност: Нема на залиха
  ден 580,00
  ден 522,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа сложувалка ќе ги запознае децата со слонот, зебрата, лавот, змијата и жирафата. Сложувалката е целосно направена од првокласен дрвен материјал.

  Големите дршки и јасните илустрации се совршени за првата сложувалка за вашето дете.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Димензии 30 x 21 x 2.4 cm
  Возраст 1+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа сложувалка ќе ги запознае децата со слонот, зебрата, лавот, змијата и жирафата. Сложувалката е целосно направена од првокласен дрвен материјал.

  Големите дршки и јасните илустрации се совршени за првата сложувалка за вашето дете.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Димензии 30 x 21 x 2.4 cm
  Возраст 1+