Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Три мачки, едно чудовиште

  Шифра: 9786082560625
  Достапност: На залиха
  ден 250,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Децата ќе бидат фасцинирани од прекрасно нацртаниот свет на трите палави мачиња Пити, Пати и Пус и ќе уживаат во оваа возбудлива и трогателна приказна за искреноста на детското другарство.

  Спецификации на производот
  Димензии на книгата 200 mm x 270 mm
  Година на издавање 2020
  Број на страни 36
  ISBN 978-608-256-062-5
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Децата ќе бидат фасцинирани од прекрасно нацртаниот свет на трите палави мачиња Пити, Пати и Пус и ќе уживаат во оваа возбудлива и трогателна приказна за искреноста на детското другарство.

  Спецификации на производот
  Димензии на книгата 200 mm x 270 mm
  Година на издавање 2020
  Број на страни 36
  ISBN 978-608-256-062-5