Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Октопод

  Бренд: Papo
  Шифра: 3465000560133
  Достапност: На залиха
  ден 680,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена
  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 20.00 cm x 13.50 cm x 6.70 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 20.00 cm x 13.50 cm x 6.70 cm