Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Игра - Лудо

  Бренд: Goki
  Класична игра со коцки којашто нуди забава за целото семејство.
  Шифра: 4013594567107
  Достапност: Нема на залиха
  ден 990,00
  ден 891,00
  i h

  Класична игра со коцки којашто нуди забава за целото семејство.

  Спецификации на производот
  Димензии 27.9 x 27.9 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Класична игра со коцки којашто нуди забава за целото семејство.

  Спецификации на производот
  Димензии 27.9 x 27.9 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+