Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчка за туркање со подвижни крилја - Florah

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594549509
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.290,00
  ден 1.161,00
  i h

  Кога оваа буба мара ќе биде турната, таа смешно мавта со крилјата, што ги мотивира децата да трчаат.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1+
  Димензии 18 x 15 x 61.5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Кога оваа буба мара ќе биде турната, таа смешно мавта со крилјата, што ги мотивира децата да трчаат.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1+
  Димензии 18 x 15 x 61.5 cm