Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена играчка со чекан и ксилофон

  Брендови: Goki , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4013594585217
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  i h

  Децата сакаат да удираат со чеканче! Треба да ја протнат топката низ отворот удирајќи ја, а потоа доаѓаат звуци од малото ксилофонче во внатрешноста на играчката. Не грижете се, не е премногу гласно.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво, метал
  Димензии 57 x 44.5 x 7 cm
  Возраст 2+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Децата сакаат да удираат со чеканче! Треба да ја протнат топката низ отворот удирајќи ја, а потоа доаѓаат звуци од малото ксилофонче во внатрешноста на играчката. Не грижете се, не е премногу гласно.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво, метал
  Димензии 57 x 44.5 x 7 cm
  Возраст 2+