Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Триаголник со активности

  Бренд: Ever Earth
  Шифра: 6923619409344
  ден 1.690,00
  i h

  Овој триаголник со активности му нуди на вашето дете широк спектар на начини за истражување на боите и формите, зајакнувајќи ги неговите/нејзините моторички вештини преку игра. Оваа мултифункционална играчка има дрвен лавиринт, лавиринт за моторички вештини, ротирачки елементи и многу шарени дрвени блокови во сите видови и облици. Триаголникот со активности исто така е и лесно пренослив, така што вашите деца можат да играат со него во секое време и насекаде, откривајќи го светот на боите и формите.

  Спецификации на производот
  Димензии 21 x 17,5 x 15,6 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Овој триаголник со активности му нуди на вашето дете широк спектар на начини за истражување на боите и формите, зајакнувајќи ги неговите/нејзините моторички вештини преку игра. Оваа мултифункционална играчка има дрвен лавиринт, лавиринт за моторички вештини, ротирачки елементи и многу шарени дрвени блокови во сите видови и облици. Триаголникот со активности исто така е и лесно пренослив, така што вашите деца можат да играат со него во секое време и насекаде, откривајќи го светот на боите и формите.

  Спецификации на производот
  Димензии 21 x 17,5 x 15,6 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1+