Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Рампа со колички

  Бренд: Ever Earth
  Шифра: 6923619409429
  Достапност: На залиха
  ден 1.890,00
  ден 1.790,00
  ден 1.611,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа наградувана рампа со колички го задржува вниманието на децата, помага да се изгради концентрација, ја развива координацијата помеѓу очите и рацете и помага во разбирањето како различните делови функционираат заедно.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа наградувана рампа со колички го задржува вниманието на децата, помага да се изгради концентрација, ја развива координацијата помеѓу очите и рацете и помага во разбирањето како различните делови функционираат заедно.