Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Приврзок за бебешка количка - Коњчиња

  Брендови: Heimess , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4011534634803
  Достапност: На залиха
  ден 1.240,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  HEIMESS приврзоците за количка се мали уметнички дела коишто му овозможуваат на детето да открива различни нешта. 

  Изработени се рачно и од висококвалитетно дрво.

  Цврстата картонска амбалажа на којашто се прикачени не содржи пластика.

  Произведено во Геманија

  Спецификации на производот
  Возраст 0+
  Димензии 40 cm
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  HEIMESS приврзоците за количка се мали уметнички дела коишто му овозможуваат на детето да открива различни нешта. 

  Изработени се рачно и од висококвалитетно дрво.

  Цврстата картонска амбалажа на којашто се прикачени не содржи пластика.

  Произведено во Геманија

  Спецификации на производот
  Возраст 0+
  Димензии 40 cm
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal