Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Метални модели на автомобили

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 1963 CHEVROLET CORVETTE

  1963 CHEVROLET CORVETTE

  Модел со врати што се отвораат и со мотор со инерциски механизам.
  ден 450,00
  Слика на Citroen 2CV 6 Charleston (1979)

  Citroen 2CV 6 Charleston (1979)

  Модел со врати што се отвораат.
  ден 1.390,00
  Слика на Фолксваген буба (1967)

  Фолксваген буба (1967)

  Класични Фолксваген буба со врати што се отвораат и со мотор со инерциски механизам.
  ден 460,00
  Слика на 1964 1/2 Ford Mustang L12.5cm
  Слика на Bugatti Chiron, 1:24, L= 19 cm (сина)
  Слика на Bugatti Chiron, 1:24, L= 19 cm (црвена)
  Слика на Messerschmitt Cabin Scooter KR 200 (1957) - Blue, 1:18, L= 16 cm
  Слика на Messerschmitt Cabin Scooter KR 200 (1957) - light green, 1:18, L= 16 cm
  Слика на Messerschmitt Cabin Scooter KR 200 (1957) - Red, 1:18, L= 16 cm
  Слика на Porsche 356B Cabriolet, 1:24, L= 18 cm
  Слика на Citroen 2CV cream, (1979), die-cast, 1:34-39, 11,7 cm
  Слика на Citroen 2CV cream, open roof (1979), die-cast, 1:34-39, 11,7 cm