Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мече „Гастон“ - 27 cm - Kaloo

  Бренд: Kaloo
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  ден 1.431,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Ова 27 см големо и совршено меко мече има топла шапка за да не му биде ладно.

  Гастон е прекрасен придружник за малите дечиња. Тие можат многу лесно да го држат за неговите долги раце и нозе.

  Мечето е спакувано во убаво дизајнирана кутија за подароци со димензии (12.8 x 9 x 29.8 cm).

   

  Спецификации на производот
  Одржување Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
  Димензии 29 x 14 x 7.5 cm (11.4 x 5.5 x 3'')
  Возраст 0+
  Димензии на кутијата 12.8 x 9 x 29.8 cm (5 x 3,5 x 11,7'')
  Материјал Крзно, полиестер и кадифе / fur, polyester and micro-velvet
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Ова 27 см големо и совршено меко мече има топла шапка за да не му биде ладно.

  Гастон е прекрасен придружник за малите дечиња. Тие можат многу лесно да го држат за неговите долги раце и нозе.

  Мечето е спакувано во убаво дизајнирана кутија за подароци со димензии (12.8 x 9 x 29.8 cm).

   

  Спецификации на производот
  Одржување Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
  Димензии 29 x 14 x 7.5 cm (11.4 x 5.5 x 3'')
  Возраст 0+
  Димензии на кутијата 12.8 x 9 x 29.8 cm (5 x 3,5 x 11,7'')
  Материјал Крзно, полиестер и кадифе / fur, polyester and micro-velvet