Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Камион со булдожер - Goki

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594559638
  Достапност: На залиха
  ден 2.690,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Направен од дрво и со тркала од вистинска гума.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Димензии 27 x 9.5 x 13 cm
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Направен од дрво и со тркала од вистинска гума.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Димензии 27 x 9.5 x 13 cm
  Возраст 3+