Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Heimess

  Стручност и традиција

  Дрвените играчки HEIMESS за бебиња и мали деца се "Made in Germany" веќе 50 години.

  Ознаката GS којашто се наоѓа на нив покажува дека се тестирани и одобрени од независни институти за тестирање на безбедноста на играчките.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Алка за допирање - Був
  Слика на Алка за допирање - Виножито
  Слика на Алка за допирање - Еж
  Слика на Алка за допирање - Полукруг со топчиња и прстени - Heimess
  Слика на Алка за допирање - Розова/бела/сива
  Слика на Алка за допирање - Сина/бела/сива
  Слика на Алка за допирање - Спинер
  Слика на Алка за допирање - Тркало - Heimess
  Слика на Алка за допирање и тропалка - Африка
  Слика на Алка за допирање и тропалка - Бубамара - натур
  Слика на Алка за допирање и тропалка - ВЕРВЕРИЧКА - натур
  Слика на Алка за допирање и тропалка - Возила