Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  E Lite Beach Blanket Pool

  Бренд: Ever Earth
  This E Lite Beach Blanket Pool is multifunctional and can be used either as a blanket or flip it over and it becomes a paddling pool!
  Шифра: 6923619437491
  Достапност: На залиха
  ден 2.490,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Our E Lite Beach Blanket Pool is multifunctional and can be used either as a blanket or flip it over and it becomes a paddling pool! Simply dig a shallow hole, place the blanket on top and cover the edge of the blanket with sand, then fill with water and the paddling pool is ready to use! Suitable for children aged 36m+

  Спецификации на производот
  Димензии 180 x 180 x 0.5 cm
  Материјал Polyester
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Our E Lite Beach Blanket Pool is multifunctional and can be used either as a blanket or flip it over and it becomes a paddling pool! Simply dig a shallow hole, place the blanket on top and cover the edge of the blanket with sand, then fill with water and the paddling pool is ready to use! Suitable for children aged 36m+

  Спецификации на производот
  Димензии 180 x 180 x 0.5 cm
  Материјал Polyester