Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Прекривка-базен за на плажа - E Lite

  Бренд: Ever Earth
  Оваа мултифункционална прекривка, на плажа може да се претвори во мал базен. Прекривката е многу лесна и лесно може да се преклопи и складира во патната торбичка. Патната торбичка служи и како кофа за носење вода за да се наполни базенот. Прекривката е водоотпорна и изработена според највисоките стандарди за квалитет. Лесно се одржува и суши. Материјалот не е лизгав.
  Шифра: 6923619437491
  Достапност: На залиха
  ден 2.490,00
  ден 1.850,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа мултифункционална постилка, на плажа може да се претвори во мал базен. Едноставно, свртете ја од другата страна, ископјате мала дупка во песокот, покријте ја со ќебето и наполнете ја со вода.

  Соодветно за деца над 3 години.

  Спецификации на производот
  Димензии 180 x 180 x 0.5 cm
  Материјал Polyester
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа мултифункционална постилка, на плажа може да се претвори во мал базен. Едноставно, свртете ја од другата страна, ископјате мала дупка во песокот, покријте ја со ќебето и наполнете ја со вода.

  Соодветно за деца над 3 години.

  Спецификации на производот
  Димензии 180 x 180 x 0.5 cm
  Материјал Polyester