Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Classic Violin

  Бренд: Small Foot
  Шифра: 4020972070272
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.290,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  A classic violin for musical children. Comprising a black bow with plastic hair and a plastic violin with a wood look, this set ensures lots of musical fun. This violin can awaken the interest of children in string instruments and encourage them to continue.

  Спецификации на производот
  Возраст 4+
  Димензии 49 x 17 x 7 cm
  Материјал synthetic
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  A classic violin for musical children. Comprising a black bow with plastic hair and a plastic violin with a wood look, this set ensures lots of musical fun. This violin can awaken the interest of children in string instruments and encourage them to continue.

  Спецификации на производот
  Возраст 4+
  Димензии 49 x 17 x 7 cm
  Материјал synthetic