Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Chess set in a wooden hinged case

  The game board closes for easy storage.
  Шифра: 4013594569224
  Достапност: На залиха
  ден 2.490,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  The oldest strategic board game of the world provides fun for the whole family. The game board closes for easy storage.

  Спецификации на производот
  Материјал Wood
  Возраст 7+
  Димензии 38 x 38 x 2.7 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  The oldest strategic board game of the world provides fun for the whole family. The game board closes for easy storage.

  Спецификации на производот
  Материјал Wood
  Возраст 7+
  Димензии 38 x 38 x 2.7 cm