Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Building blocks, construction

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594585897
  Достапност: Нема на залиха
  ден 2.890,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Stacking and building foster the coordination and the motor skills. This 88-piece construction set made of colour-glazed solid wood building blocks provides excellent incentives to experience the fun of building and stacking playfully and creatively. It is precisely the simple shapes that make building freely so appealing.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Stacking and building foster the coordination and the motor skills. This 88-piece construction set made of colour-glazed solid wood building blocks provides excellent incentives to experience the fun of building and stacking playfully and creatively. It is precisely the simple shapes that make building freely so appealing.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+