Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  BMW 328 (red) Welly 1:34-39

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594122733
  Достапност: Нема на залиха
  ден 440,00
  i h

  Метален модел на автомобил со пластични делови. Со врати што се отвораат и со инерциски механизам.

  Спецификации на производот
  Материјал Метал со пластични делови
  Возраст 3+
  Димензии 11.5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Метален модел на автомобил со пластични делови. Со врати што се отвораат и со инерциски механизам.

  Спецификации на производот
  Материјал Метал со пластични делови
  Возраст 3+
  Димензии 11.5 cm