Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Goki

  Play value appropriate for children and lovingly crafted functional design

  goki is the name of the brand for high-quality toys at a fair price, ensuring that excellent toys remain affordable. 

  Wherever families come together, that's where goki is at home. Play value appropriate for children, lovingly crafted functional design and contemporary colours are the distinguishing features of the brand. Good wooden toys are essential for the development and retention of motor, sensory and tactile skills.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Воз од дрво - Амстердам
  Слика на Воз од дрво - Берн
  Слика на Воз од дрво - Ванкувер
  Слика на Воз од дрво - Орландо
  Слика на Трактор со приколка (Goki nature)
  Слика на Кола со педали - Црвена (1938)

  Кола со педали - Црвена (1938)

  Метална количка со висок квалитет.
  ден 12.900,00
  Слика на Дрвена играчка со чекан и ксилофон
  Слика на Дрвена рампа со топки и ксилофон

  Дрвена рампа со топки и ксилофон

  Фасцинацијата од тркалањето на топката никогаш не престанува да изненадува. Шесте ксилофонски плочки ја прават ова играчка направена од цврсто дрво уште поатрактивна за играње.
  ден 4.390,00
  Слика на 1963 CHEVROLET CORVETTE

  1963 CHEVROLET CORVETTE

  Модел со врати што се отвораат и со мотор со инерциски механизам.
  ден 440,00
  Слика на Citroen 2CV 6 Charleston (1979)

  Citroen 2CV 6 Charleston (1979)

  Модел со врати што се отвораат.
  ден 1.190,00
  Слика на Mercedes-Benz 300S (1955)

  Mercedes-Benz 300S (1955)

  Модел со врати што се отвораат и со мотор со инерциски механизам.
  ден 440,00
  Слика на Shelby Cobra 427 S / C, 1965

  Shelby Cobra 427 S / C, 1965

  Модел со врати што се отвораат и со мотор со инерциски механизам.
  ден 440,00